Mensen

Jannus van Noije

Jannus van Noije

jannus@ls2.nl

lichtontwerper en directeur

Peter van Elzelingen

Peter van Elzelingen

peter@ls2.nl

lichtontwerper en directeur

Marco Hendriks

Marco Hendriks

marco@ls2.nl

lichtontwerper en office manager

Wilma van Noije-Stoop

Wilma van Noije-Stoop

wilma@ls2.nl

Financieel medewerkster

Niels Pothof

Niels Pothof

niels@ls2.nl

Commercieel binnendienst medewerker

Logistieke vraagstukken

Marloes Melman

Marloes Melman

marloes@ls2.nl

Lichtontwerper

grafisch ontwerper / interieur ontwerper